געש מוצרי תאורה בע"מ
גוף תאורה מעוצב מדגם MICRON מתוצרת Formalighting איטליה להתקנה שקועה.

Micron הינו גוף תאורה קטן ומעוצב הכולל מקור אור ניסתר למניעת סנוור. גוף תאורה דקורטיבי במראה מינימלי שנטמע בחללים אדריכליים על מנת לתת מענה לצרכים עיצובים שונים. גוף תאורה מיקרון, ניתן לכיוונון והוא מתאים לחללים בהם נדרשים שינויים בכיוון התאורה. גמישות התאורה אותה מספק גוף זה הופכת אותו למתאים במיוחד לחנויות, חלונות ראווה, חדרי תצוגה, מסעדות ובתי מלון. בדרגת האטימות הגבוהה ניתן להתקינו בסביבות חיצוניות.

גופי התאורה Micron עשויים יציקת אלומיניום. שיטת ההתקנה הכוללת שוליים מתאימה לתקרות בעובי מקסימלי של 20 מ"מ, ניתן להוסיף טבעת קיבוע. שיטת ההתקנה פשוטה ובטוחה. הגוף כולל רפלקטור ודפיוזר וניתן לקבלו באופטיקות המציעות אלומת אור צרה, בינונית או רחבה על פי צורך. גוף מיקרון קיים בשתי דרגות אטימות. בשתי הורסיות ניתן להטות את הגוף בטווח של 350ᴼ בציר האופקי. בדרגת אטימות IP20, ניתן להטות את הגוף בטווח של 0-35ᴼ בציר הורטיקלי, ואילו בורסיה של IP54 טווח ההטיה הוא 0-30ᴼ.

גוף תאורה עיצובי MICRON כולל רפלקטור ודפיוזר ואופטיקות הכוללות אלומות אור צרות, בינוניות או רחבות. מבנה מנורה מאפשר התקנה ותחזוקה פשוטים ויעילים מבלי לפרק את כל הגוף. משווק גם ללא שוליים.
גוף תאורה מיקרון מסופק ללא עמעום אך ניתן להזמינו עם מגוון אפשרויות עמעום: 0-10V, DIM, DALI, Phase, CASAMBI .
מקור אור: מודול LED בעל נצילות גבוהה ומסירות צבע גבוהה - CRI 90, 95, 98 בגוון: 2700ᴼK, 3000ᴼK ו- 4000ᴼK
בנוסף קיימת אפשרות ליישם טכנולוגיות Tuneable White ו DimToWarm.
מוצרים
מק"ט
שם הדגם
שטף אור
הספק גוף
RL59MC22
1,300Lm
10W
RL60MC22
1,300Lm
10W